BEBEK SPA VE BEBEK MASAJI EĞİTİMİ

BEBEK SPA VE BEBEK MASAJI EĞİTİMİ
Image
İstanbul Haliç Üniversitesi Onaylı Sertifika.
Image
E-Devlette Görüntülenebilen Sertifika.
Image
Uluslararası Akreditasyona Sahiptir.

BEBEK SPA VE BEBEK MASAJI EĞİTİMİ

BEBEK SPA VE MASAJ EĞİTİMİ (BABY SPA)

 

Bebek Masajı Eğitimi Nedir ve Neden Alınmalıdır

Bebeklerin sağlıklı büyümelerinde en büyük yardımcınız bebek masajıdır. Etkileri saymaklabitmeyecek kadar çok ve önemlidir.Düzenli masaj ile bebeğiniz sosyalleşecek, siz de onlardaki fiziksel ve zihinsel olumlu değişimleri gözlemleyeceksiniz.

Dokunmak bebekleri sakinleştirir ve iletişiminizi güçlendirir. Bebeklere daha sağlıklı dokunuşlar yapılabilmesi için verdiğimiz bu eğitimden siz anne ve babalar da faydalanabilirsiniz. Anneanneler , babaanneler ve hatta bebeğin bakımını üstlenecek bakıcısı da bu eğitimi alarak bu anlamda bebeğinize faydalı olabilir.

Spa merkezi ve masaj alanı açmak isteyenler, doulalar ve emzirme danışmanları meslek grupları farketmeden bu eğitimi alabilirler. Kısacası bebeği olan, bebekle ilgili bir iş yapan herkes bu eğitimden faydalanabilir hatta faydalanmalıdır.

Bebeklere nasıl ve ne zaman dokunacağımızı bilmek, sinyallerini anlamak onlarla olan bağımızı güçlendirecek ve ortak bir dilde buluşmamızı sağlayacaktır. Sizler de kendi bebeğinizle veya yaptığınız işte bebeklerle olan iletişiminizi artırmak ve onlara daha sağlıklı dokunmak istiyorsanız, bebeklerle bedensel iletişim eğitimimize davetlisiniz.

Haydi gelin ellerinizdeki mucize gücü sağlıklı bir şekilde bebeklere aktaralım. Onlara dokunalım.

Unutmayın hayat dokunmakla başlar!

Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Kurum Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Sertifika Örneği


Diğer Eğitimler