MEDİTASYON ÖĞREN

MEDİTASYON ÖĞREN
Image
İstanbul Haliç Üniversitesi Onaylı Sertifika.
Image
E-Devlette Görüntülenebilen Sertifika.
Image
Uluslararası Akreditasyona Sahiptir.

MEDİTASYON ÖĞREN

MEDİTASYON ÖĞREN

 

MEDİTASYON Eğitim İçeriği

Kendimizle samimi olmak, öğrenmek, gelişmek, şifalanmak, potansiyel olarak kim olduğumuzu keşfetmek ve bu dünyada nasıl bütün kalbimizle yaşayabileceğimize dair olan anlayışımızı dönüştürmek için kendimize verebileceğimiz en büyük hediyelerden biri meditasyondur.

Meditasyon kendimizle, yaşamla, dünyayla bağ kurma sürecidir ve düzenli, adanmış bir çalışma gerektirir.

Farkında bir yaşamın meyvelerini tatmak düzenli pratiğe ihtiyaç duyar. Bununla birlikte meditasyondan zevk almanın sırrı ona bir çocuğun oyuncu ruhuyla yaklaşmak ve onu kendi varlığımızı keşfetme oyunu olarak görebilmektir. Böylece kendimizle her seviye de ilişki kurabiliriz. Ve tüm ilişkilerde olduğu gibi meditasyona sevgiyle ve nezaketle yaklaştığımızda o da bize en iyi şekilde hizmet eder.

 

Gününüze sükunet ve esenlik katabilecek, meditasyon uygulamasını her gün geri dönmek istediğiniz evinize dönüştürecek tutumlar yeşertebileceğiniz, pratiklerden meydana gelen bu program günün en zorlu anlarında bile yaşamın rüzgarları ile birlikte hareket edebilmenizi mümkün kılacak kaynaklar sunuyor.

An'da olmak, hayata pozitif bakabilmek, sakin olabilmek ve bunlara bağlı olarak hayatımıza gelecek mucizelere tanık olmak için bu meditasyon programı ihtiyacınız olan tek şey!

Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Kurum Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Sertifika Örneği


Diğer Eğitimler