NLP MASTER EĞİTİMİ

NLP MASTER EĞİTİMİ
Image
İstanbul Haliç Üniversitesi Onaylı Sertifika.
Image
E-Devlette Görüntülenebilen Sertifika.
Image
Uluslararası Akreditasyona Sahiptir.

NLP MASTER EĞİTİMİ

NLP MASTER EĞİTİMİ

 

NLP Master (Uzmanlık) Eğitimi Nedir?

2. SEVİYE

NLP Practitioner Eğitimi'nden sonra alabileceğiniz NLP Master Practitioner Eğitimi; sizi gerçek hayatta uygulanabilir pratik psikoloji ve iletişim becerileri ile donatan kapsamlı bir kişisel ve profesyonel gelişim programıdır. Geliştireceğiniz tüm becerileri, hedeflerinize odaklanmak, mesleğinizde ve özel hayatınızda daha hızlı ve etkili sonuçlar almak için kullanabilirsiniz.

NLP Master Practitioner eğitiminde öğreneceğiniz etkili NLP teknikleri ve profesyonel iletişim tabanlı insan mühendisliği araçları, size yaşamınız boyunca eşlik edecek olan faydalı beceriler kazandırır. 

Zirve Online tarafından tamamen uygulama üzerine planlanmış olan NLP Master erğitimi, uzaktan yüzyüze olarak, bireysel ve grup çalışmaları şeklinde aralıksız yürütülmektedir.

NLP MASTER PRACTITIONER EĞİTİMİNİ KİMLER ALMALIDIR VE KAZANIMLARI NELERDİR?

Özellikle işinizde insan potansiyeli ve iletişim süreçleri önemli rol oynuyorsa, koçluk, terapi, eğitim, danışmanlık, yönetim, insan kaynakları, satış ve benzeri insan odaklı mesleki bir kariyer hedefliyorsanız, NLP Master Practitioner eğitiminde öğreneceklerinizden yüksek düzeyde istifade edebilirsiniz.

NLP ve insani bilimler alanında uzmanlaşmak isteyen, insana değer veren, öğrenmeyi veya öğretmeyi seven, gelişmeyi veya başkalarını geliştirmeyi, yardım etmeyi seven kişiler eğitim sürecinden faydalanabilir.

NLP alanında uzmanlaşmayı sürdürmek, profesyonel koçluk veya NLP eğitimcisi olarak mesleki kariyer yolculuğuna devam edenler.

Profesyonel koçlar, hekimler, danışmanlar, idareciler, eğitimciler, konuşmacılar, diyetisyenler, psikologlar, psikoterapistler, insan kaynaklarında görev yapanlar, öğretmenler, psikolojik danışmanlar, avukatlar, satıcılar, girişimciler, sanatçılar...

Sağladığı ileri düzey teknik bilgi birikimi ve beceriler nedeniyle, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren herkes, NLP Master Practitioner programından yüksek düzeyde faydalanabilir. 

 

 

Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Kurum Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Sertifika Örneği


Diğer Eğitimler