NLP PRACTITIONER EĞİTİMİ

NLP PRACTITIONER EĞİTİMİ
Image
İstanbul Haliç Üniversitesi Onaylı Sertifika.
Image
E-Devlette Görüntülenebilen Sertifika.
Image
Uluslararası Akreditasyona Sahiptir.

NLP PRACTITIONER EĞİTİMİ

NLP PRACTITIONER EĞİTİMİ

 

NLP NEDİR?

1. AŞAMA EĞİTİMİ

Nöro-Linguistik Programlama (NLP)

NLP Practitioner eğitiminde, temel NLP bilgi ve teknikleri, teorik ve uygulamalı olarak verilir. Eğitimin hedefi, NLP tekniklerinin günlük ve profesyonel yaşam içindeki sorumlu ve yaratıcı kullanımını mümkün kılan teknik bilgi ve becerilerin gelişimini sağlamaktır.

İşimizde ve özel yaşamımızda, arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilmek için, insan zihninin çalışma prensiplerini biliyor olmamız ve insan ilişkilerini başarıyla yönetebiliyor olmamız çok önemlidir. Sürdürdüğümüz yaşamın kalitesi, kendimizi ve ilişkilerimizi ne kadar başarılı yönetebildiğimiz ile doğrudan ilişkilidir. NLP, beyininiz ve etkili iletişim için adeta "Pratik bir kullanma kılavuzu" niteliğindedir.

Hayatınızda veya işinizde insan potansiyeli ve iletişim süreçleri önemli rol oynuyorsa veya koçluk, terapi, eğitim, danışmanlık, yönetim, insan kaynakları, satış ve benzeri insan odaklı mesleki alanlarda bir kariyer hedefliyorsanız, NLP Practitioner eğitiminde öğreneceklerinizden çok faydalanacaksınız.

Alacağınız öğrenim bugüne kadar binlerce insanın kendi seçtiği yaşamı yaratmasına yardımcı olmuştur. Pek çok insan için bu kurs, kendi yaşamlarında yeni alanları keşfetmelerine yol açacak seyahatin sadece ilk adımıdır. Kendi yolunu zaten seçmiş olanlar içinse, eskiden kendilerini engellemiş olan bazı konuların çözümlenmesine yardımcı olacaktır. Üstelik bu seyahat sadece sizi etkilemeyecek! Çünkü kendi içimizde gerçekleştirdiğimiz değişiklikler özel ve meslek yaşantılarımızda ilişkiye girdiğimiz bütün insanları da etkiler.

NLP uygulayıcı eğitimimizden kimler faydalanabilir?

Geliştirmiş olduğu pratik yaşam becerileri nedeniyle, kişisel gelişimine önem veren herkes, NLP eğitim sisteminin birinci basamağı olan Practitioner programından yüksek düzeyde istifade edebilir.

Özel veya mesleki hedefleri doğrultusunda daha hızlı yol almak isteyen, zihinsel ve duygu hakimiyet becerilerini arttırmak isteyen, insan ilişkilerini daha başarılı yönetebilmek isteyen kişiler için NLP çok zengin bir araç kutusu.

İnsana değer veren, öğrenmeyi veya öğretmeyi seven, gelişmeyi veya başkalarını geliştirmeyi, yardım etmeyi seven herkes eğitim sürecinden faydalanabilir.

NLP size hemen hemen her meslekte, daha başarılı sonuçlar üretebilmeniz için kullanabileceğiniz güçlü araçlar öğretir. İşinizde insan potansiyeli ve iletişim süreçleri önemli rol oynuyorsa "NLP Practitioner", diğer adıyla "NLP Uygulayıcısı" eğitim programımıza mutlaka katılmanızı öneriyoruz.

Profesyonel koçlar, hekimler, eğitimciler, idareciler, konuşmacılar, diyetisyenler, psikologlar, psikoterapistler, insan kaynaklarında görev yapanlar, psikolojik danışmanlar, avukatlar, satıcılar, girişimciler, sanatçılar...

Kişisel ve mesleki gelişim üzerine okumak değil, YOL ALMAK ve YAŞAMAK isteyenler bu eğitim programından çok şey öğrenecek!

Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Kurum Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Sertifika Örneği


Diğer Eğitimler