TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ

TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ
Image
İstanbul Haliç Üniversitesi Onaylı Sertifika.
Image
E-Devlette Görüntülenebilen Sertifika.
Image
Uluslararası Akreditasyona Sahiptir.

TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ

Tıbbi Sekreterlik Eğitimi

 

TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Sağlık kurumlarının Türkiye genelinde artış göstermesi ile birlikte bu alanda çalışacak kaliteli ve eğitimli personele olan ihtiyaç aynı oranda artmıştır. Tıbbi sekreterlik ise günümüzün en popüler mesleklerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Zirve Online, online olarak vermekte olduğu Tıbbi Sekreterlik Eğitim Programı ile sağlık alanında tıbbi dokümantasyon bilgilerine istenilen düzeyde hakim olan, verimli ve kaliteli sağlık personelini sektöre kazandırmayı hedef edinmiştir.

Tıbbi Sekreter Kimdir?

Tıbbi sekreter, hasta ile ilgili süreçleri bilerek kayıt altına alan kişi olarak tanımlanabilir. Tıbbi sekreterlerin çalıştığı sağlık kurumunun özelliklerini en iyi şekilde bilmesi, hasta sürecini iyi bir şekilde takip edebilmesi, görev ve sorumluluklarının bilincinde olması gerekir.

Sağlık sektöründe tıbbi sekreter olarak çalışabilmek için Tıbbi Sekreterlik Sertifika Programını başarı ile bitirmek ve belge sahibi olmak gerekir.

Programının Amacı

Tıbbi Sekreterlik Eğitim Programı’nın amacı; adayların, hasta kayıt işlemleri, hasta hakları, sağlık etiği, satın alma, hastane otomasyon programının kullanımı, dosya arşivleme gibi konularda bilgi sahibi olmasını sağlamaktır.

Kimler Tıbbi Sekreterlik Eğitimini Alabilir?

Zirve Online tarafından verilen Online Tıbbi Sekreterlik Eğitimi’ne, sağlık sektöründe çalışmak isteyen herkes katılabilir.

Tıbbi Sekreterlik Eğitiminin İçeriği

Doküman hazırlama ve raporlama, sekreterlik tanımı ve görevleri, tıbbi terimler, sosyal yaşam ve iş hayatında iletişim, hastane tanımı ve türleri, hasta tedavi hizmetleri gibi konular Tıbbi Sekreterlik Eğitim Sertifika Programı’nın içeriklerini oluşturmaktadır.

Eğitim Sonunda Tıbbi Sekreter Olarak Nerelerde Çalışabilirim?

Online Tıbbi Sekreterlik Eğitim Programı’nı başarı ile bitiren adaylar; devlet, üniversite ve özel hastanelerde, aile hekimliği merkezlerinde, tıbbi laboratuvarlarda, polikliniklerde, sağlık merkezlerinde Tıbbi Sekreter olarak çalışabilirler.

Online Tıbbi Sekreterlik Eğitimi’nin Avantajları Nelerdir?

- Bilgisayar başında, zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın eğitim alma imkânı

- Sosyal hayatı etkilemeden kariyerde gelişim sağlaması

- Uzaktan eğitim sistemine giriş yaparak istenilen zaman ve yerde eğitim kolaylığı

 

Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Kurum Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Sertifika Örneği


Diğer Eğitimler