ZİHİNSEL DETOKS PROGRAMI

ZİHİNSEL DETOKS PROGRAMI
Image
İstanbul Haliç Üniversitesi Onaylı Sertifika.
Image
E-Devlette Görüntülenebilen Sertifika.
Image
Uluslararası Akreditasyona Sahiptir.

ZİHİNSEL DETOKS PROGRAMI

ZİHİNSEL DETOKS PROGRAMI

 

ZİHİNSEL DETOKS NEDİR?

Geçmişte yaşadığımız tüm tecrübeler, duyu organlarımız vasıtası ile alınarak yine duygularımızın yardımıyla beynimize kaydedilmektedir. Bu duygulara bazen kişinin değişimi ve öğrenme süreçleri karşısında bir direnç oluşturmakta ve bu direnç karşısında da amaçlarına ve hedeflerine ulaşmakta engel olmaktadır. Bunlar tıpkı bakteriler ve virüsler gibi kişinin çok şey yapabileceği halde daha azını yapabilmesine veya hiçbir şey yapamamasına neden olur.

İşte “Zihinsel Detoks” programı; kişinin şimdiki zamanda ya da geçmişinde yaşadığı bazı sorunların farkına varmasına ve NLP teknikleriyle bu sorunları bilinç altı düzeyinde ortadan kaldırmasına yarayan bir programdır. 

Zihinsel Detoks programı ile sorunlarınızın nedenlerini keşfedebilir, etkisinden kurtulabilir, kaynaklarınızı daha kolay kullanabilir hale gelebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

En kısa uygulama ile, en uzun ve en kalıcı çözümler sağlayan psikoterapi yöntemlerinden biri olan “Bilişsel Davranışçı Terapi” tekniklerini baz alarak bu program hazırlanmıştır. Bu eğitimi alan kişiler, olaylar karsısında ortaya çıkan otomatik düsüncelerini fark edecek, bu düşüncelerini daha gerçekçi, daha uygun ve daha yararlı hale getirerek, davranışlarını ve doğal olarak sonuçları değiştirecek.

Eğitimin içerdiği konular;

-Geçmişi bırakıp, geçmişin izlerini silmek;

-Duyguların esiri olmadan yaşamak,

-Stres ve panik ataktan kurulmak,

-Negatif düşünceden kurtulmak,

-Uykusuzluk,

-Suçluluk ve öfke,

-Kendini affetmek.

Kimler Katılmalı;

  • İlgi duyan herkes katılabilir

Verilecek Belge;

  • Katılım Belgesi

Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Haliç Üniversitesi Sertifika Örneği

Kurum Sertifika Örneği

Zirveonline Eğitim Kurumları Sertifika Örneği


Diğer Eğitimler