Gizlilik Politikası

Zirve Online

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Zirve Online, internet sitesi zirveonline.com üzerinden kullanıcıların zirveonline.com'da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, Adı – Soyadı, Doğum tarihi, Telefon numarası, e-posta adresi ve T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır. zirveonline.com kursiyerlerinin, kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır. zirveonline.com, kişisel bilgilerin ve zirveonline.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. zirveonline.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, zirveonline.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, zirveonline.com bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, zirveonline.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler zirveonline.com tarafından da güncellenebilecektir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir. Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir. zirveonline.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, zirveonline.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Zirve online akademi’den eğitim alan öğrencilerimiz; akademi eğitmenlerinden, Zirve Online Akademi’nin bilgisi dışında, bireysel ya da kurumsal olarak düzenlenen herhangi bir eğitime/kampa/söyleşiye katılamaz. Derslerde Zirve Online Akademi’den bağımsız whatsapp vb gruplar kurulamaz. Katıldığının ispatı durumunda hem eğitmene hem de öğrenciye hukuki yaptırım, Zirve online akademi tarafından yapılacaktır.